Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Atstatyti

.

Spec. pasiūlymai

.

20d WAVIN PB (polibutileno) vamzdis

Diametras 20-1,9. PB vamzdžiai idealiai patogūs išvynioti ir montuoti. Parduodama ritėmis.
208,53 €
Kiekis

Wavin PB idealiai patogūs išvynioti ir montuoti - išvyniojant vamzdžiai neišlaiko spiralės formos (t.y. lieka tiesūs ir nepraranda lankstumo). Vamzdžiai vyniojami pagal „straight coil“ technologiją naudojant „SmartPackTM“ pakuotę. Tai reiškia, kad vamzdžiai susukti į ritę taisyklingai (PE-X, PERT vamzdžiai paprastai susukami į ritę netaisyklingai ir išvyniojami tik specialių išvyniojimo įrenginių pagalba). Prie kiekvienos pakuotės yra priklijuotas peiliukas, kuriuo galima greitai ir patogiai praverti vamzdžio pakuotę be kitų papildomų priemonių.

Grindinio šildymo sistemoms siūlomas PB (polibutilenas) vamzdis. Vamzdis, nors ir pristatomas Lietuvoje kaip naujiena, Jungtinėje Karalystėje montuojamas jau virš 25 metų, o kitose Europos ir pasaulio šalyse – daugiau nei 20 metų. 

Grindinio šildymo sistemoms naudojamo PB vamzdžio kokybė pagrįsta lanksčių vamzdžių, skirtų šildymui ir vėdinimui, gamybos patirtimi, įgyta per ilgus metus. Wavin siūlomas naujos kartos PB FLEXIUS vamzdis išlaiko visas geriausias PB vamzdžių technines savybes, tačiau yra dar lankstesnis. Tai ypač juntama esant žemai aplinkos temperatūrai.

Pristatomi 5-sluoksniai polibutileniniai vamzdžiai su deguonies barjeru EVOH. Deguonies barjeras EVOH yra vidurinis vamzdžių sluoksnis, todėl jo pažeisti neįmanoma.

100 Prekės

Specifinė nuoroda

Nėra atsiliepimų

Susiję produktai